Úvod - Lisování

Lisování

Lisování

Modernizované technické vybavení lisovny i nástrojárny umožňuje v krátkém čase vyrobit malé i velké série kovových lisovaných prvků.

Kromě vlastního výrobního programu standardních dílů jsou zde lisovány dílce pro zákazníky z automobilového, strojírenského, stavebního, elektrotechnického, potravinářského a chemického průmyslu.

Vlastní nástrojárna s konstrukcí umožňuje rychle reagovat na požadavky zákazníků. Návrh lisovacích nástrojů i technologického postupu je vždy tvořen individuálně s ohledem na sériovost výroby. Vyrábíme však i výrobky pomocí nástrojů dodaných zákazníkem.

Samotná výroba dílců (lisování plechů) probíhá v lisovně na excentrických lisech tonáže 5 – 250 t LEN a rychloběžných lisech Bruderer (25 a 80 t).

Sledování kvality celého procesu od objednání výrobku po samotnou výrobu a expedici k zákazníkovi zaručuje dlouhodobě zavedený systém ISO 9001. Kromě toho je možné v případě požadavků zákazníka provádět vzorkování výrobků podle VDA, PPAP. U dodávek pro automobilový průmysl provádíme kontrolu a měření podle standardních požadavků zákazníka.

 

Lisovna

Lis Bruderer

Potřebujete
něco vylisovat,
nebo vyřezat?
Ozvěte se nám.

Další produkty

Automobilová
a průmyslová
těsnění
Lisované
a vyřezávané kovové
díly
Vyřezávané
a vysekávané
díly