KALINA industries s.r.o. - Česky KALINA industries s.r.o. - English KALINA industries s.r.o. - Deutsch KALINA industries s.r.o. - Pусский KALINA industries s.r.o. - Français KALINA industries s.r.o. - Espanol KALINA industries s.r.o. - Italiano KALINA industries s.r.o. - Slovensky KALINA industries s.r.o. - Polski

(+420) 577 006 830, 577 006 831, 577 006 847               info@kalina.cz

Aktuálně hledáme:

Referent/referentka obchodního oddělení

Do našeho obchodního oddělení hledáme kolegyni pro příjem objednávek a vyřizování nabídek.

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Zapisování objednávek a nabídek do informačního systému HELIOS

  • Zapisovat a udržovat aktuální obchodní data v informačním systému HELIOS

  • Každodenní (převážně telefonická a e-mailová) komunikace se zákazníky, kteří se na nás obrací s požadavky na výrobu nejrůznějších průmyslových dílců

  • Práce s výkresovou dokumentací

  • Při zpracovávání nabídek budete muset komunikovat s kolegy z ostatních oddělení – plánování výroby, nákupu, samotné výroby i expedice

  • Protože máme zákazníky i z ciziny, je nutné zvládat především telefonickou a písemnou komunikaci v angličtině nebo němčině

  • Občas budete firmu reprezentovat na veletrzích i pořádaných zákaznických dnech

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Především schopnost reagovat na jakoukoli otázku s pozitivním přístupem – zákazníci se na nás často obrací s technickými problémy a v časovém presu a my jsme schopni (nebo pomáháme) jim jejich problém vyřešit.

  • Znalost čtení výkresové dokumentace

  • Příjemné vystupování a komunikační dovednosti (Váš úsměv je znát i v telefonu)

  • Ochota učit se novým věcem a odolnost vůči stresu

  • Zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost je nutností

Vaší výhodou bude:

  • Znalost práce s informačním systémem HELIOS

  • Zkušenost s prodejem a komunikací se zákazníkem

  • Praxe ze strojírenského oboru

Nabízíme:

  • Kolegy, kteří vás bezpečně provedou adaptačním obdobím – vysvětlí práci, naučí vše potřebné i seznámí s celou společností

  • Dobré finanční odhodnocení + 13. plat a odměny

  • Osobnostní růst – jazykové kurzy, odborné vzdělávání

  • Stravenky

  • Firemní akce

Laser a OL

ADRESA

KALINA industries s.r.o.
U Tescomy 255
Zlín, Lužkovice
760 01

Pobočka Tábor:
Kalina Tábor s.r.o.
Michalovicova 3019/8
Tábor
390 02

KONTAKTY

Objednávky a nabídky:
+420 577 006 830
+420 577 006 831
+420 577 006 847
Nákup:
+420 734 440 319
Účtárna:
+420 577 006 840 - 841
Výdej a expedice zboží:
+420 577 006 832 - 833
Kvalita:
+420 577 006 844